top of page
Liveko mājas: Image

LivEko mājas

107 m2

Vienstāva dzīvojamā māja, kurai ir pieejami seši dažādi plānojumi.

Katrs atradīs sev piemērotāko, konsultējoties ar mūsu māju konsultantu. Māja ir silta, energoefektīva un ekonomiska. Ēka veidota Skandināvu stilā.

Piemērota ģimenei, kurai nebūs jātērē savs dārgais laiks, uzraugot būvniecības procesu. Izvēloties LivEko māju, Jūs ietaupīsiet naudu par siltās grīdas ierīkošanu, jo tā tiek izbūvēta jau lejot zviedru tipa plākšņveida pamatu.

Logi veidoti visā sienas augstumā, kas rada patīkamu gaišuma sajūtu. Būsiet pārsteigti par mājas plašumu iekštelpās!

 LivEko projekts ir pārbaudīts un izstrādāts gatavs dzīvošanai.

Mājas krāsu un materiālus katrs var pielāgot savām vēlmēm no ļoti plaša piedāvājuma.

Iekšējai apdarei izmantojam materiālus , kuriem nav nepieciešama  špaktelēšana un slīpēšana, maksimāli izvairoties no putekļiem. Kopš 2013. gada Latvijas teritorijā uzstādītas vairāk kā 200 LivEko mājas. Montieri ir pieredzējuši speciālisti, kuri māju samontē vien 10 darba dienu laikā.

 Šie projekti pielāgoti, lai savu sapņu ēku starp tiem atrastu gan lielākas, gan mazākas ģimenes. Līvas grupas ražotās mājas ir viegli un ekonomiski uzturēt. Ēku energoefektivitāti un paneļu  slodzes nestspēju ir pārbaudījuši Rīgas Tehniskās universitātes speciālisti.

Liveko mājas: Our Services
Liveko mājas: Gallery
Liveko mājas: Products
Liveko mājas: Our Products

LivEko plānojumi

Mājas plānu jāizvēlās atkarībā no paredzētā zemes gabala piemērotības ( atpūtas zonas novietojums, debespuses, piebraucamais ceļš, kaimiņi ) , ģimenes modeļa (bērnu un pieaugušo skaits.)

Spiediet uz attēlu, lai iegūtu lielāku un drukājamu versiju.

Jaunums!

Jaunums!

Jaunums!

Jaunums!

LivEko JAUNUMI
LivEko_jaunums
Liveko mājas: Products
bottom of page