top of page
SIA "Līvas Grupa" pildrežģu māja

Pildrežģa mājas

Individuāls projekts

 Augsti tehnoloģisku iekārtu izmantošana koka māju celtniecībā, devusi jaunu elpu šāda tipa māju ražošanā un būvniecībā arī Latvijā. Augsta kvalitāte, precizitāte, ātra izgatavošana un montāža, būvniecības nepārtrauktība, ekonomiskums, zemākas celtniecības izmaksas- priekšrocības, tie ir argumenti, kas uzrunā mūsu klientus.

Lieki būtu atgādināt to, ka koka māju būvniecībā tiek izmantoti dabīgi materiāli, kas rada dzīvošanai dabisku un mājīgu mikroklimatu.

Koka pildrežģu māju ražošanā parasti izmanto egles kokmateriālus, bet konstrukcijām telpu iekšpusē var būt izmatota arī augstvērtīgāka koksne - osis (durvis, kāpnes). 

Pildrežģa mājās, īpašu mājīgumu un tuvumu dabai radīs kombinācija koks- stikls. Masīvas koka konstrukcijas gan iekštelpās, gan ārpusē netiek apšūtas ar apdares materiāliem. Tas veido smalku un gaumīgu vidi, kuru varat elastīgi mainīt, neveicot kapitālu pārbūvi.

Ārsienu apdarei jūs varat izvēlēties ārsienu dekoratīvo apmetumu vai fasādes dēļu apšuvumu, kā arī abu materiālu kombināciju.

Pildrežģa mājas: Our Services
Pildrežģa mājas: Gallery
bottom of page