top of page

Koka Logi

Piedāvājam dažādu konfigurāciju koka logus: veramus, neveramus (vitrīnas), bīdāmus, bīdāmi atgāžamus, atgāžamus.

Vācu firmas Remmers laku un sedzošo krāsu palete ļauj pieskaņot koka logu toni jau esošajam mājas krāsojumam. Viens no ieteicamākajiem variantiem ir izmantot ārpuse sedzošu krāsu, bet iekšpusē jebkuru citu laku vai krāsu pieskaņotu interjeram. Sedzošās krāsas izmantošana ārpusē garantēs pietiekošu UV noturību un arī sīku bojājumu gadījumā tonis būs viegli piemeklējams.

Izmantojam pārbaudītu Roto furnitūru.

Visām logu un durvju vērtnēm ir paredzētas regulēšanas iespējas. 

5 lietas, kas jāzina, lai pasūtītu koka logus

 • Izmēri ( platums, augstums, konfigurācija)
 • Loga profila biezums  ( divkāršā  vai trīskārša stikla pakete)
 • Izskats ( dekoratīvas šproses, stikli, utt.)
 • Krāsa ( viena vai vairākas)
 • Adrese ( transporta izdevumiem)
Koka Logi: Products
Koka Logi: Gallery

Koka logu apraksts

Koka loga rāmis un vērtne izgatavoti no līmētām koka brusām, kas sastāv no vairākiem biezumā līmētiem slāņiem.  Logus izgatavo no priedes koka lameles.

Rāmja un vērtnes profilu platums parasti ir 79mm, biezums 68mm vai 92mm. Logi verami uz iekšu. Rāmja apakšējā daļā ir frēzējumi ērtai iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšanai.

Logu un citu konstrukciju apdarei lietojam firmas Remmers ūdens bāzes imprignantu, grunti, krāsas un lakas. Piedāvājam 56 lakas toņus un sedzošās krāsas pēc RAL vai NCS katalogiem.

 

Loga furnitūra ir sarežģīts, no daudzām detaļām veidots mehānisms, kas ļauj loga vai balkona durvju vērtni atvērt, atgāzt un nofiksēt mikro-ventilācijas (“ziemas vēdināšanas”) stāvoklī. Lietojam firmas Roto sistēmu “Roto NT”, kas ļauj veidot gan taisnstūra, gan arkveida un citu formu vērtnes.

Standarta taisnstūra vērtnes pieļaujamais platums ir 330÷1630mm, augstums 320÷2630mm, vērtnes maksimālais laukums 2,5m2, maksimālais svars 150kg. Iespējami dažādi nestandarta risinājumi. Taisnstūra vērtnēm var izvēlēties arī slēptās eņģes, smagām balkona durvīm (verami-gāžamām līdz 200kg, veramām līdz pat 300kg) lietojam paaugstinātas slodzes eņģes Roto Powerhinge.

Iespējamie rokturu un eņģu uzliku krāsu toņi:

 • Balts  ( R07.2)

 • Bronza (R05.5)

 • Sudrabs (R01.1)

 • Jaunsudrabs ( R01.2)

 

 

Bez standarta rokturiem pieejami arī citu veidu rokturi:

 • Rokturis ar pogu (lai pagrieztu rokturi, vienlaicīgi jānospiež poga) - bērnu drošībai;

 • Slēdzams rokturis - arī galvenokārt bērnu drošībai;

 • Divpusējs rokturis - parasti lieto balkona durvīm kopā ar cilindra atslēgas mehānismu.

 

Stikla pakete sastāv no 2 (vienkameras stikla pakete)vai 3 (divkameru stikla pakete) stikliem un atdalošajām līstēm jeb distanceriem. Visa konstrukcija salīmēta un hermetizēta ar butila hermētiķi. Distancerus parasti izgatavo no alumīnija vai alumīnija kopā ar plastmasas materiāliem (tā saucamie “siltie” distanceri).Telpa starp stikliem pildīta ar argona gāzi. Energoefektīvajām stikla paketēm uz stiklu virsmas ir speciāls (selektīvais) pārklājums, kas atstaro infrasarkano (siltuma) starojumu atpakaļ telpā, samazinot siltuma zudumus. Šo stikla paketes īpašību raksturo siltumcaurlaidības koeficients Ug (W/m2*K). Jo tas mazāks, jo mazāki siltuma zudumi caur stikla paketi. Vienkameras stikla paketei (ar 2 stikliem) Ug vērtība ir ap 1,1 W/m2*K, divkameru (ar 3 stikliem) tā ir no 0,8 līdz pat 0,5 W/m2*K atkarībā no stiklu tipa, selektīvā pārklājuma veida un stikla paketes biezuma.

rokturi.JPG
IV68 ar 24 mm stikla paketi

Klasiski Eurologi pārbaudīti Latvijā jau vairāk kā 20 gadus. Pielietojami gan dzīvojamajās, gan rūpnieciskajās ēkās. Aprīkoti ar vienkameras 24 mm stikla paketi Ug (stiklapaketei) = 1.1 W/m2k.

Skaņas izolācija ar standarta 24mm stikla paketi ir 29-30 dB, kas nozīmē trokšņa līmeņa samazinājumu ap 1000 reizēm.

 Loga siltumvadītspējas koeficients UW=1.4 W/m2K.

Capture.JPG
LT92 ar 48-50 mm stikla paketi

Jaunās paaudzes energoefektīvs logs, kas būs piemērots arī pasīvo vai zemas emisijas māju būvniecībā.

Skaņas izolācija ar standarta 52mm stikla paketi ir 36 dB, kas nozīmē trokšņa līmeņa samazinājumu ap 3000 reizēm. Izvēloties speciālas skaņu slāpējošas stikla paketes, iespējams sasniegt vēl augstākus rādīt

Loga siltumvadītspējas koeficients UW=0,88 W/m2K.

Capture1.JPG

Koka logu konfigurāciju piemēri

bottom of page