JAUNUMI
Līvas Grupa
 
Jaunumi
Uzņēmumā esam veikuši tehnoloģiskas izmaiņas, un turpmāk mūsu siltumpaneļos izmantosim jaunu siltumizolācijas ... » Lasīt tālāk

Produkcija

Joprojām nozīmīga un neapstrīdama vērtība celtniecībā visā pasaulē ir koka māja. Augsti tehnoloģisku iekārtu izmantošana koka māju celtniecībā, devusi jaunu elpu šāda tipa māju ražošanā un būvniecībā arī Latvijā. Augsta kvalitāte, precizitāte, ātra izgatavošana un montāža, būvniecības nepārtrauktība, ekonomiskums, zemākas celtniecības izmaksas- priekšrocības, tie ir argumenti, kas uzrunā mūsu klientus.

Lieki būtu atgādināt to, ka koka māju būvniecībā tiek izmantoti dabīgi materiāli, kas rada dzīvošanai dabisku un mājīgu mikroklimatu.

Koka pildrežģu māju ražošanā parasti izmanto egles kokmateriālus, bet konstrukcijām telpu iekšpusē var būt izmatota arī augstvērtīgāka koksne - osis (durvis, kāpnes).

Pildrežģa mājās, īpašu mājīgumu un tuvumu dabai radīs kombinācija koks- stikls. Masīvas koka konstrukcijas gan iekštelpās, gan ārpusē netiek apšūtas ar apdares materiāliem. Tas veido smalku un gaumīgu vidi, kuru varat elastīgi mainīt, neveicot kapitālu pārbūvi.

Ārsienu apdarei jūs varat izvēlēties ārsienu dekoratīvo apmetumu vai fasādes dēļu apšuvumu, kā arī abu materiālu kombināciju.

Īpašie piedāvājumi
SIA "Līvas Grupa"
"Alejas", Jaunpils, Jaunpils nov., LV-3145
Tālr. +371 63162442, mob. +371 29426766,
Fakss +371 63107107
e-pasts: birojs@livasgrupa.lv
www.livasgrupa.lv
©2019. Visas tiesības aizsargātas.
Izstrādāts un tiek uzturēts: RDX