JAUNUMI
Līvas Grupa
 
Jaunumi
Uzņēmumā esam veikuši tehnoloģiskas izmaiņas, un turpmāk mūsu siltumpaneļos izmantosim jaunu siltumizolācijas ... » Lasīt tālāk

Produkcija

Koka logi
 
Koka logus parasti izvēlas cilvēki, kuriem patīk dabīgas lietas, un viņiem ir svarīgas šī materiāla priekšrocības. Būtiskākās no tām ir siltums un ekoloģiskums. Kokam ir arī ļoti plašas faktūras un dizaina iespējas, kuras var pieskaņot jebkuram interjeram. Diemžēl iepriekšējo 30-40 padomju gadu prakse sabojājusi priekšstatu par koka logiem. Daudziem joprojām ir negatīva attieksme pret koka logiem. Ņemot vērā vairāku gadu pieredzi plastmasas logu ražošanā, kā arī rūpīgu tirgus un klientu vēlmju izpēti, 2002.gadā tika izveidots kokapstrādes cehs, kas specializējās uz koka logu, durvju un palodžu izgatavošanu. Mūsu uzņēmuma speciālisti izstrādājuši dažādus logu veidus, lai varētu atrast jūsu ēkas specifiskajām prasībām piemērotāko un ekonomiski izdevīgāko variantu. Mūsu uzņēmuma logi atbilst visstingrākajām kvalitātes prasībām un tiek izgatavoti, ievērojot visus šajā jomā pastāvošos standartus.

Logu izgatavošanai tiek izmantotas trīskārt līmētas priedes koka sagataves. Ražošanas vajadzībām uzstādīta vācu firmas "Weinig" logu izgatavošanas līnija, kas nodrošina augstas kvalitātes logu sagatavju apstrādi un profilu daudzveidību.

Logu virsmas nostiprināšanai, krāsošanai un lakošanai izmantojam vācu firmas "Remmers" gruntis, krāsas un lakas, kas veidotas uz ūdens bāzes un ir ekoloģiski tīras. Logu rāmju un vērtņu virsmu apstrāde noris 4 posmos:

• virsmas nostiprināšana un saaudzētās koksnes ķīmisko un fizisko īpašību izlīdzināšana, izmantojot dziļās apstrādes gruntis;
• gruntēšana ar dažādu toņu gruntskrāsām, kas nodrošina plašu krāsu spektru, kā arī koksnes aizsardzību pret trupes sēnēm un kokgraužiem;
• edzošās krāsas vai lakas 1. kārtas uzklāšana;
• krāsas vai lakas 2. kārtas uzklāšana, nodrošinot logiem nemainīgas ekspluatācijas īpašības.

"Uzņēmuma ražotajos koka logos tiek iestrādāta vācu firmas "Roto" furnitūra, kas pieejama gan zeltainā, gan sudraba krāsā. Furnitūra nodrošina dažādus atvēršanas, veidus, un to iespējams papildināt ar pretuzlaušanas mehānismiem un dažāda veida mikroventilāciju.

Logu veramās daļas blīvēšana tiek nodrošināta ar vācu firmas "Schlegel" 4 dažādu veidu materiāliem, kas, pretstatā vienkāršām blīvgumijām, ir noturīgi pret atmosfēras iedarbību (saglabā savas elastīgās īpašības gan lielā salā, gan karstumā, noturīgi pret UV starojumu), nereaģē ar krāsām un lakām, ir ilgmūžīgi.

Visām logu apakšējām daļām izmantojam firmu "BUG" un "Gutmann" ūdens novadīšanas sistēmas, ko veido dažādu tipu un krāsu alumīnija profili. Šie profili novērš krāsas bojāšanos vietās, kur tā visvairāk pakļauta mitruma iedarbībai. Lai vēl vairāk nodrošinātos pret laika apstākļu iedarbību, piedāvājam arī minēto firmu alumīnija uzlikas, kas efektīvi aizsargās jūsu koka logus.

Logu un durvju kalpošanu visvairāk ietekmē to kvalitatīva montāža. Uzņēmuma meistari ikdienā paši uzstāda aptuveni 90% no visiem saražotajiem logiem un durvīm. Tiem tiek piedāvāta 2 gadu garantijas un pēcgarantijas apkope.

Stikla paketes

Logos izmantojam Latvijā ražotas stikla paketes, kurās izmantots angļu firmas "Pilkington" stikls. Pieejamas gan selektīvā, gan saules enerģiju aizturošās stikla paketes, kā arī tiek piedāvātas paketes ar kombinētas darbības stiklu, piemēram, "Pilkington Suncool HP". Vēl pieejamas stikla paketes ar dažāda biezuma un reljefa stiklu. Mūsu logi ar dubulto stiklojumu ievērojami samazina trokšņa līmeni telpā, tiem piemīt lieliskas siltumizolācijas īpašības (siltumvadāmības koeficients ar selektīvā stikla paketi nepārsniedz K= 1,3 - 1,7 W/m²K), kas nodrošina komfortablus apstākļus ziemā.

Pretstatā vecajiem logiem, kas nekad nav bijuši blīvi un līdz ar to nodrošinājuši "pastāvīgu ventilāciju", jaunie logi siltuma taupīšanas nolūkā ir ļoti blīvi. Tādēļ pēc logu nomaiņas var ievērojami pieaugt gaisa mitrums telpā, kas var kondensēties uz logiem un to ailēm. Šis process var veicināt pelēšanu un dažādu sēnīšu veidošanos uz sienām un logu rāmjiem. Tāpēc mēs piedāvājam dažādas ventilācijas ietaises- gan furnitūrā vai rāmī iestrādātas, gan arī uzstādītas virs stikla paketes.

Palodzes

Mainot logus, ļoti būtiski nomainīt arī palodzes. Lai palodzes nebūtu atsevišķi jāpasūta, mēs paši tās izgatavojam un uzstādām. Ārējās skārda palodzes tiek izgatavotas no firmas "Ruukki" (iepriekš "Rannila") skārda, kas pārklāts ar dažādu krāsu plastizola materiālu. Iekšējās palodzes top no līmētas koksnes un pieejamas dažādos platumos un krāsās.
 
Koka durvis

Mūsu uzņēmums Jums piedāvā divu veidu koka durvis – iekšdurvis un ārdurvis. Iekšdurvis tiek izgatavotas no līmēta masīvkoka sagatavēm, kuras nodrošina labu noturību pret vērpšanos un mehānisku izturību. Durvju ārējais lielums nav ierobežots, to noteiks Jūsu vajadzības, kā, piemēram, izgatavosim durvis gan jaunbūvēm, gan renovējamām celtnēm. Iekšdurvju vērtnes biezums ir 40mm, bet kārbas dziļumu varam izveidot pēc Jūsu vēlmēm. Tas ļauj veikt durvju uzstādīšanu ātri, precīzi un kvalitatīvi. Durvis tiks pilnīgi nokomplektētas ar regulējamām eņģēm, atslēgām, rokturiem un visu citu nepieciešamo. Komplektā ir iespējams iegūt arī apdares līstes.

Ārdurvis izgatavojam biezākas- 68 mm, kas nodrošina Latvijas ziemām pietiekošu noturību pret izsalšanu, papildus padara durvju konstrukciju mehāniski izturīgāku, paildzina kalpošanas laiku. Ņemot vērā ārdurvju ekspluatācijas īpatnību un lietošanas biežumu, esam aprīkojuši durvis ar dubultu blīvējumu, divu veidu alumīnija sliekšņiem, vairāk punktu atslēgām un regulējamām eņģēm. Rokturi ir izvēlēti, lai kalpotu ilgi un droši, neradot problēmās to lietošanas laikā. Pilnai komplektācijai izmantojam visu to labāko, kas šim nolūkam pat reiz ir radīts, aktīvi sadarbojamies ar piegādātājiem jaunākās ārdurvju furnitūras izvēlē. Diemžēl papildus izturība un drošība sadārdzina gala produktu, bet tā ir un paliek Jūsu izvēle.

Arī turpmāk Latvijas tirgū centīsimies konkurēt ar kvalitāti un drošību.
Īpašie piedāvājumi
SIA "Līvas Grupa"
"Alejas", Jaunpils, Jaunpils nov., LV-3145
Tālr. +371 63162442, mob. +371 29426766,
Fakss +371 63107107
e-pasts: birojs@livasgrupa.lv
www.livasgrupa.lv
©2019. Visas tiesības aizsargātas.
Izstrādāts un tiek uzturēts: RDX