JAUNUMI
Līvas Grupa
 
Jaunumi
Uzņēmumā esam veikuši tehnoloģiskas izmaiņas, un turpmāk mūsu siltumpaneļos izmantosim jaunu siltumizolācijas ... » Lasīt tālāk

Tehnoloģijas

Mūsu uzņēmums vienmēr centies attīstīties izvēloties modernus tehnoloģiskos risinājumus atbilstoši katrai mūsu ražoto produktu nozarei. Konkurētspējīgu produktu ražošanai nebaidamies izmantot iekārtas ar datorizētu vadību, ieviešam Eiropā un citur pasaulē atzītu praksi, kas nodrošina kvalitatīvu produktu ražošanu un efektīvu resursu izmantošanu. Vairāku gadu garumā ir realizēti veiksmīgi projekti, kuru izpildes laikā esam lielā mērā pielāgojuši savu ražošanu tieši Latvijas apstākļiem un prasībām.

Protams, kā jebkurā mūsdienu konkurētspējīgā uzņēmumā, produktu izstrādē, projektēšanā un ražošanā neiztikt bez datorapstrādes. Esam apguvuši un izmantojam gan populāras datorprogrammas, kā piemēram AutoCad, gan šauri specializētas projektēšanas vides, piemēram Wagemeyer, StolCAD, AlfaCAM un SEMA māju projektēšanai. Tas mums ļauj ātri un precīzi izstrādāt tehnoloģisko dokumentāciju, kā arī viegli eksportēt sagatavotus datus automātiskās apstrādes darbagaldiem.

Šeit jāmin, ka strādājot ar tādu vadošo pasaules kompāniju iekārtām, kā „Weinig Group” kokapstrādes darbagaldiem, firmu SCM un Hundegger CNC apstrādes darbagaldiem, veicam ļoti precīzu un sarežģītu detaļu izgatavošanu. Šī precizitāte nodrošina kvalitatīvu logu, durvju, kāpņu un mēbeļu izgatavošanas procesu. Arī mūsu ražoto pildrežģa māju nesošie elementi tiek izgatavoti automatizēti, tādējādi nodrošinot stabilu un precīzu konstrukciju jau pašā ēkas tapšanas sākumā.

Runājot par izejmateriāliem, jāmin tādi materiālu piegādātāji kā REHAU, kuru materiālus izmantojam PVH logu un mēbeļu ražošanā, ROTO firmas furnitūra garantē kvalitatīvu logu un durvju funkcionēšanu ilgā laika posmā. Ar vācu firmas REMMERS krāsu materiāliem esam panākuši noturīgu virsmu apstrādi un aizsardzību gan logiem, durvīm un mēbelēm, gan māju ražošanā.

Atsevišķi jāmin tas, ka lielāko daļu koksnes izejmateriālu sagatavojam paši savā ražotnē. Sagatavju kvalitāti nodrošina procesa pilnīga pārvaldīšana, sākot no materiāla šķirošanas, līdz līmēšanai un kalibrēšanai. Līmētās koksnes cehs mūs nodrošina ar izejmateriālu sākot ar finierētām durvju aplodām un beidzot ar lielu dimensiju nesošajām sijām pat 12 metru garumā. Tehnoloģija ļauj mums izmantot gan vienkāršas D3 un D4 klases līmes uz ūdens bāzes, gan speciālas divkomponentu poliuretāna līmes slogotajām konstrukcijām. Tāpat izmantojam dažādu sugu koksnes saviem izstrādājumiem. Priede un egle ir ikdienā ražotu produktu pamatmateriāls, bet ja nepieciešamas lietas ar labu noturību, kā piemēram kāpnes, tad šeit tiek izmantots osis vai ozols.

Domājot par sakārtotu un tīru vidi sev apkārt, cenšamies savus resursus izmantot pēc iespējas pilnvērtīgāk. Tāpēc koksnes ražošanas atlikumus izmantojam kvalitatīvu brikešu ražošanai, bet plastmasas atgriezumi un atlikumi nonāk otrreizējā pārstrādē. Arī pilnīgi visas mūsu izmantotās lakas un krāsas ir bāzētas uz ūdeni un ir pilnīgi nekaitīgas videi un cilvēkiem kas ar tām strādā.

Īpašie piedāvājumi
SIA "Līvas Grupa"
"Alejas", Jaunpils, Jaunpils nov., LV-3145
Tālr. +371 63162442, mob. +371 29426766,
Fakss +371 63107107
e-pasts: birojs@livasgrupa.lv
www.livasgrupa.lv
©2019. Visas tiesības aizsargātas.
Izstrādāts un tiek uzturēts: RDX