JAUNUMI
Līvas Grupa
 
Jaunumi
Uzņēmumā esam veikuši tehnoloģiskas izmaiņas, un turpmāk mūsu siltumpaneļos izmantosim jaunu siltumizolācijas ... » Lasīt tālāk

Par Mums

1989.gada vidū Agris Smelteris nodibina ZS "Līvas", bet jau kopš 1992.gada uzņēmuma pamatnodarbošanās ir kokapstrāde, logu, durvju un konstrukciju ražošana, būvniecība un tirdzniecība. 1998.gadā tika pieņemts lēmums ražot plastikāta konstrukcijas. Pēc rūpīgas tirgus izpētes un balstoties uz pašu pieredzi, izveidojām rūpnīcu, kurā tiek ražoti augstvērtīgi PVH-U (plastikāta) logi, durvis, ziemas dārzi un citas plastikāta-stikla konstrukcijas.

Turpinot attīstību, 2002.gadā izveidojām kokapstrādes cehu, kas specializējās uz koka logu un durvju izgatavošanu. Ražošanas vajadzībām tika iegādāta un uzstādīta vācu firmas “Weinig” logu apstrādes līnija, kas joprojām nodrošina visaugstākās kvalitātes produktu izgatavošanu. Logu un durvju izgatavošanai tiek izmantotas līmētas dažādu šķirņu masīvkoka sagataves.

2004.gadā sāka darboties masīvkoksnes līmēšanas rūpnīca ar uzdevumu ražot kvalitatīvas sagataves logu, durvju, kāpņu un mēbeļu ražošanai.

Kopš 2004.gada 4.jūlija uzņēmums ir pārtapis par SIA "Līvas Grupa" un mūsu piedāvājumā ir šādi ražojumi:

• PVH logi un durvi
• koka logi un durvis
• koka/alumīnija fasādes un ziemas dārzi
• jumta logi
• garāžu vārti
• koka kāpnes

2006.gada sākumā uzņēmums uzsāka projektu, lai jau tuvākajā nākotnē varētu piedāvāt klientiem pildrežģu mājas. Kā rezultāta, investējot attīstībā, tapa 2000 m2 liela ražotne, kurā uzstādīja nepieciešamās iekārtas. Jau 2007.gada septembrī tika uzbūvēta pirmā pildrežģu māja, kurā pašreiz atrodas uzņēmuma birojs. Uzņēmums nepārtraukti attīstās, un šobrīd esam paplašinājuši savu produktu grozu un jau varam piedāvāt klientiem vairākus māju modeļus, kuri  ir pilnīgi gatavi dzīvošanai. Mūsu komandā strādā vairāk kā 50 profesionāļu, kuri konsultē, projektē, izgatavo, uzstāda un apkalpo visaugstākajā līmenī.

Īpašie piedāvājumi
SIA "Līvas Grupa"
"Alejas", Jaunpils, Jaunpils nov., LV-3145
Tālr. +371 63162442, mob. +371 29426766,
Fakss +371 63107107
e-pasts: birojs@livasgrupa.lv
www.livasgrupa.lv
©2019. Visas tiesības aizsargātas.
Izstrādāts un tiek uzturēts: RDX