JAUNUMI
Līvas Grupa
 
Jaunumi
Uzņēmumā esam veikuši tehnoloģiskas izmaiņas, un turpmāk mūsu siltumpaneļos izmantosim jaunu siltumizolācijas ... » Lasīt tālāk

Jaunumi

Uzņēmumā esam veikuši tehnoloģiskas izmaiņas, un turpmāk mūsu siltumpaneļos izmantosim jaunu siltumizolācijas materiālu – neoporu.

 

Neopors – tas ir jauns tehniskais risinājums, ko piedāvājusi kompānija BASF efektīvai siltumizolācijai, būvējot jaunas un rekonstruējot esošās ēkas. Kompānija BASF prezentē Neopor kā jaunu izstrādājumu,  kas daudzus gadus sekmīgi tiek izmantots siltumizolācijā un iepakojuma ražošanā.

Uz Neopor  bāzes ražotie putuplasti ir sudraboti pelēkā krāsā, jo to sastāvā ir grafīts, kas būtiski paaugstina materiāla siltumizolējošās īpašības.

Neopor materiāls ir daudz labāks par citiem siltumizolācijas materiāliem, jo to siltumizolējošās spējas ir daudz augstākas. Šī izšķirošā priekšrocība ļauj mums samazināt mājas apkures izdevumus nepalielinot sienu biezumu, ievērojot pieaugošās ekoloģiskās prasības. Neopor – tas ir ieguldījums resursu taupīšanā un iespēja radīt dzīvojamajās telpās labvēlīgu mikroklimatu.

Neoporam ir par 20% augstākas siltumizolācijas īpašības, kas pat ir labākas kā akmens vatei, gaisa difūzija materiālā ir salīdzināma ar priedes koksnes difūziju, neopors nesatur fenolu un degšanas laikā tas neizdala toksiskās gāzes,atšķirībā no putupolistirola, neopors ir daudz labāks skaņu izolējošs materiāls, un  tam nepiemīt polistirolam raksturīgais bungu rezonatora efekts.

Īpašie piedāvājumi
SIA "Līvas Grupa"
"Alejas", Jaunpils, Jaunpils nov., LV-3145
Tālr. +371 63162442, mob. +371 29426766,
Fakss +371 63107107
e-pasts: birojs@livasgrupa.lv
www.livasgrupa.lv
©2019. Visas tiesības aizsargātas.
Izstrādāts un tiek uzturēts: RDX